Galeria zdjęć

schodki do komór grobowych

KOLUMBIA / płd-zach Kolumbia / mdzy La Plata a Popayan (Segovia)

Zdjęcia: mdzy La Plata a Popayan (Segovia), płd-zach Kolumbia, schodki do komór grobowych, KOLUMBIA
odsłon: 825 | poleca: 8 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 8 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2011-03-11 22:34
Data wykonania
luty 2011

Opis zdjęcia
ok. 870 p.n.e 30 grobowców...im bogatsi, tym większe i bardziej zdobione wnętrza

Komentarze do zdjęcia

A szkoda...:). W każdym razie 21 dni na Kolumbię to zdecydowanie za mało. Może kiedyś połączę Ekwador z południem i zachodnią częścią...bo to było zdecydowanie zbyt pobieżne. Dobrze, że pogoda mi sprzyjała - obyło się w zasadzie bez deszczu (raz tylko zmokłam - w Valle de Cocora, ale miałam gumiaki wypożyczone...to, że jeden był mniejszy i nie do pary zorientowałam się , gdy je oddawałam, choć przez cały dzień trochę cisnął :)

Na każdą część Kolumbii warto poświęcić więcej czasu, tu są np. wspaniałe dzikie szlaki andyjskie, ja z kolei świadomie poświęciłem Ciuda Perdida i chociażby południe (Ipiales), niedosyt mam również po Zonie Cafeterze, deszcz i mgły w Dolinie Cocory. Nie można mieć wszystkiego...

nie zdążyłam, u mnie problemem jest to, że brak mi czasu - koniecznie chciałam odwiedzić Siudad Perdida. Wszystkim jednak zaznaczam, że na tę część Kolumbii warto zostawić sobie więcej dni. I tak oszczędzałam czas jeżdżąc w nocy gdy się dało....:(

J deszczowy listopad w zeszłym roku, ale tam akurat nieco mniej padało. A byłaś na Aguacate (to moje zdjęcie ze stopki) ?

strzał w 10-tkę..., ale o ile pamiętam, to i Ty tam byłeś, choć w trochę innym terminie...

Jakoś mi to umknęło, to chyba Tierradentro ?

organizowałyście same wyprawę, czy w Kolumbii jest bezpiecznie?.

ten miał w miarę łagodne i był dość płytki, ale niektóre były głębiej schowane (w obawie przed hienami cmentarnymi, bo zmarłych grzebano "z wyprawką".
Dałyśmy sobie siana już po 15 i obejrzałyśmy tylko te najciekawsze. Oprócz Segovii znaleziona jeszcze w El Duende (670 n.e.) około 12 komór grobowych i co jakiś czas odkrywają nowe...aż strach pomyśleć ile schodków będą musieli zaliczyć najambitniejsi ;D. Pzdr.

ciekawe ujęcie, jak się schodziło po takich schodkach?Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WĘGRY / komitat Budapeszt / Budapeszt

INDIE / Himachal Pradesh / Tabo

INDIE / Himachal Pradesh / Tabo

HISZPANIA / Majorka / W drodze na Formentor

POLSKA / Małopolska / Ostrów

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl