Forum dyskusyjne

Wakacje z dzieckiem w Marsa El Alam

kategoria podróżowanie z dziećmi

kraj Egipt

jetliner dołączył
08.06.2008

jetliner 10:16 | 08.06.2008

Wybieram się z 6 letnia córką do Marsa 15.06. Czy ktoś już z Was był może w tym regionie Egiptu. Co warto zobaczyć w okolicy.Czekam na porady i wskazówki

Skarpa_eu dołączył
01.06.2011

Skarpa_eu 15:51 | 13.06.2011

Przyznam, że podziwiam mamy, które decydują się na wyjazd z maluchem do Egiptu, gdzie zaburzenia żołądkowe są wręcz gwarantowane. Ja kilka lat temu skorzystałam z oferty www.skarpa.eu  i tak mi się spodobało, że jadę tam po raz 5ty!!Pozdrawiam

Skarpa_eu dołączył
01.06.2011

Skarpa_eu 15:51 | 13.06.2011

Przyznam, że podziwiam mamy, które decydują się na wyjazd z maluchem do Egiptu, gdzie zaburzenia żołądkowe są wręcz gwarantowane. Ja kilka lat temu skorzystałam z oferty www.skarpa.eu  i tak mi się spodobało, że jadę tam po raz 5ty!!Pozdrawiam

artur.w dołączył
30.06.2011

artur.w 22:33 | 30.06.2011

W samym Marsa el Alam w zasadzie za wiele nie ma oprócz może twierdzy w Quseir, ale blisko jest do Asuanu, a tam dwa trzy dni to minimum ( z Abu Simbel w pakiecie oczywiście). ...a z innej beczki - poradź się lekarza, ale w razie "W" polecam na dolegliwosci zołądkowe xeforapid. Przetestowany przez mojego lekarza rodzinnego - podróżnika w Indiach :)

james-bond dołączył
30.06.2011

james-bond 10:05 | 01.07.2011

Podziwiam mamy, które z małymi, przedszkolnymi(!), dziećmi pchają się np. do Egiptu w okresach, kiedy panuje tam największy upał... Co do meritum, to nie ma w Marsie niczego do oglądania, oprócz oczywiście cudów świata podwodnego: Marsa to zbiorowisko hoteli luźno, bez zwartej zabudowy, rozrzuconych wzdłuż morza, miejscowych (tubylców mieszkających na stałe) właściwie nie ma, obsługa mieszka w hotelach robotniczych skupionych w mini-osiedlach.

junoonna dołączył
15.11.2010

junoonna 12:32 | 09.08.2011

Ja do Marsa latam w sumie tylko po to by nurkować, widmo, że można wykupić sobie jakieś wycieczka ale to najlepiej pytać na miejscu rezydenta, ja latam z alfa i wiem, że oni mają w swojej ofercie kilka na prawdę ciekawych propozycji. Ale w sumie najlepiej będzie wziąć ekwipunek do snorkelingu i oglądać rybki, mała będzie zachwycona. Woda przy plaży nie jest głęboka więc na pewno nic się jej nie stanie. Marsa to bardzo dobre miejsce do wypoczynku.

swift dołączył
27.02.2007

swift 13:56 | 09.08.2011

Nie piszcie nieprawdy o Marsa Alam .
A namorzynowy park narodowy El Qualan ? A pustynne parki krajobrazowe z formacjami skalnymi ? Nie chcieliście tego ogladać będąc tam na miejscu to nie zabierajcie głosu

kasiulka30 dołączył
18.08.2011

kasiulka30 16:21 | 18.08.2011

Nie lepiej wybrac sie do Egiptu w listopadzie ?? zdecywanie mniejsza temperatura a tym bardziej jak sie jedzie z dzieckiem. Znajomi pojechali w sezonie z 2 dzieci i przesiedzieli 2 tygodnie w hotelu ze wzgledu na straszny upal .......

sites.google.com/site/news048 

Kaja@ dołączył
29.05.2011

Kaja@ 21:17 | 18.08.2011

Będąc w Marsa Alam warto wybrać się na wycieczkę do Luksoru... biorąc jednak pod uwagę, że jedziesz tam z dzieckiem a to 5 godzin jazdy i drugie tyle zwiedzania nie jest to dobry pomysł... możecie za to udać się do portu Al Quasar... dostaniecie się tam taksówką. My byliśmy tam wraz ze znajomymi, pojechaliśmy tam dwoma taksówkami, a kierowcy robili nam za przewodników :)

Kaja@ dołączył
29.05.2011

Kaja@ 21:20 | 18.08.2011

Na Twoim miejscu bym jeszcze przemyślała sprawę, ze względu na upały, wysokie temperatury... Ja byłam w Egipcie trzykrotnie, za każdym razem w okolicach stycznia... i tak było strasznie gorąco a co dopiero latem...

Kaja@ dołączył
29.05.2011

Kaja@ 21:21 | 18.08.2011

Ups... nie zauważyłam daty... trochę nieaktualne..

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl