Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Indywidualnym turystom wyjezdzajacym do Chin ,wspolczuje. |
autor komentarza: anag |
data dodania: 2008-11-11 00:35:34 |
treść: Wszystko zalezy od punktu widzenia. Ja wspolczuje turystom zorganizowanym podrozujacym do Chin i gdziekolwiek indziej - poniewaz "zorganizowanie" to wynika zawsze z braku czegos: znajomosci jezyka (jakiegokolwiek popularnego obcego), odwagi lub swiadomosci ile pieniedzy i przygod traca. Albo lenistwa po prostu. (bardzo prosze mnie nie linczowac za ten poglad, bo go nie zmienie, ale tez naprawde nie mam na celu nikogo obrazic:)) To co mnie akurat kreci w podrozowaniu niezaleznym to fakt, ze spotykaja mnie wtedy najlepsze i najgorsze rzeczy w zyciu - czesto w bardzo krotkich odstepach czasu. Takie skoki adrenaliny - zwykle zupelnie nie do przewidzenia....;) W Chinach w McDonaldsie nie rozumieja slowa "hamburger" a w kafejce internetowej nie rozumieja slowa "internet". Tym niemniej z dobrym przewodnikiem pod pacha i z usmiechem na twarzy mozna dotrzec wszedzie i zalatwic wszystko. Chiny nie sa krajem nieodkrytym; byly tam przed Toba i beda po Tobie tlumy turystow nie znajace lokalnego jezyka - naprawde nie jest wielkim wyczynem zwiedzic ten kraj... |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.