Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Co zabrać???? |
autor komentarza: anag |
data dodania: 2008-12-04 13:42:44 |
treść: Zrobil sie troche balagan w tym watku, bo co innego sie przeciez zabiera w podroz niezalezna a co innego na zorganizowana wycieczke do hotelu. Jezeli moj plecak wazy wiecej niz 12-13 kg, uwazam to za osobista porazke... Z reguly wina ksiazek, ktorych nie lubie wyrzucac ani rozdawac (wiem, egoistycznie). Poruszyliscie bardzo ciekawy problem - rozdawanie dzieciom roznych rzeczy + ewentualnie kupowanie od dzieci, podczas gdy powinny byc w szkole. Moim zdaniem (choc czasem to trudne) NIE WOLNO!!! Dla przykladu dzieci, ktore calymi tlumami sprzedaja pocztowki i bransoletki w okolicach Angkor Wat, NIE CHODZA Z TEGO POWODU DO SZKOLY. Rozdawanie dlugopisow uczy niepotrzebnie zebractwa, jak zauwazyl Kasy. Jesli chcesz pomoc, zawiez zeszyty, dlugopisy, itd prosto do szkoly i wrecz nauczycielom. Zgadzam sie, ze najlepsza forma pomocy (z ktorej sama korzystam w postaci regularnych miesiecznych przelewow, ktore podwyzszam za kazdym razem, gdy wracam z kolejnego kraju trzeciego swiata) jest wplacanie na konto rzetelnej fundacji, gdzie beda wiedzieli najlepiej, jak te pieniadze wykorzystac. Nie mowie tu o "sponsorowaniu" konkretnego, wybranego dziecka, bo ta idea akurat zupelnie mi sie nie podoba... Pozdrawiam;) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.