Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Kuba samochodem w marcu |
autor komentarza: myszno |
data dodania: 2009-01-13 01:29:10 |
treść: Witam, wybieram sie z moją dziewczyną na Kubę w marcu i planujemy objechać oba wybrzeża samochodem i w międzyczasie wyskoczyć na kilka dni na Jamajkę. Bardzo proszę osoby zorientowane o wszelkie informacje na temat kwater, najciekawszych miejsc i ewentualnie namiarów na przyjaznych kubańczyków. Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Mój mail: myszno@wp.pl Pozdrawiam Szymon |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.