Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Jak dojechać gdzie przebywać, ceny w Peru
autor komentarza: sczs
data dodania: 2009-01-20 19:42:24
treść:
Ja w 2007r spędziłem 2 tyg w Peru i 2 w Boliwii.Trasa: LIma-Nazca-Cuzco-Arewquipa- Kanion Colca-Puno(Titicaca)-Copacabana-La Paz - Uyuni-Potosi-La Paz-Rureenabaque-La Paz-Lima.Mnie dużo bardziej podobało się w Boliwii i szczerze polecam wybrać sie na Solar de Uyuni, do kopalni srebra w Potosi i kilku dniową wycieczkę na pampę lub do dzungli w okolice Rureenabaque.(bilety lotnicze La Paz - Rure można kupić w biurze Amazon albo Transporte Aero Militar w La Paz za ok 100 $,w obie strony,mysmy kupili bilet bez wiekszych problemów jakoś 2 dni przed wylotem) . W Peru jedynie pływające wyspy jakoś nie zrobiły na mnie wrażenia, a lot nad liniami w Nazca w przeciwieństwie do kolegi pow. podobał mi się bardzo.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl