Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Maroko - góry |
autor komentarza: usunięty/nieznany |
data dodania: 2009-01-26 17:45:04 |
treść: zjechac z drogi asfaltowej jest Super warto jednak jazda samodzielna po Maroku a zwlaszcza 4x4 po gorach wymaga nie lada doswiadczenia i odwagi. sama jazda po maroku jest niebezpieczna bo nie obowiazuja tam praktycznie zadne zasady ruchu drogowego (generalnie kto wiekszy ten ma lepiej) a jazda po atlasie po wertepach, z ktorych sa najlepsze widoki na wszystko, jest bardzo ciezka i polecana tylko naprawde doswiadczonym kierowcom. jesli czujesz sie na silach to ma to sens, jesli jednak nie, to w marakeszu np, jest biuro podrozy, ktore go nazwe i adres wrzuce potem, bo nie pamietam teraz, i tam za np. 20-30 funtow mozna na calo dniowa wycieczke 4x4 pojechac z wliczonym tradycyjnym lunchem w swietnej restauracji. to jest jedna z opcji. wycieczki calodniowe z Marakeszu sa niedrogie i na pewno tansze niz wypozyczenie auta samemu. jesli rozwazasz taka opcje to moge c o tym wiecej napisac. Pozdrawiam |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.