Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Linie Lotnicze Etihad - WAZNE |
autor komentarza: usunięty/nieznany |
data dodania: 2009-02-20 08:31:13 |
treść: Witam,\chcialam sie tylko podzielic niezbyt przyjemnym doswiadczeniem jaki mamy wlasnie z Etihadem gdyby ktos rozwazal jakis lot z nimi. Zarezerwowalismy u nich na stronie (www.etihadairways.com) lot do Australii. Niestety podczas rezerwowania biletow, juz po wrzuceniu detali karty kredytowej strona nie chciala sie ponownie otworzyc. Nie dostalismy jednak zadnego maila z potwierdzeniem zakupu, a poza tym nie doszlismy nawet do tej ostatniej strony ktora zazwyczaj przy rezerwowaniu biletow wyskakuje, takiej z podsumowaniem i pytaniem czy juz chcesz zaplacic. Nie przejelismy sie tym bardzo bo takie rzeczy sie czasami zdarzaja. Probowalismy ta strone jeszcze tego samego wieczoru kilka razy otworzyc ale bez skutku. Kolejnego dnia strona dzialala juz bez zarzutu i zarezerwowalismy dwa bilety, wszystko poszlo gladko, dostalismy maila z potwierdzeniem. Niestety po sprawdzeniu wyciagu z banku okazalo sie ze Etihad pobral pieniadze rowniez za ta pierwsza niedokonczona tranzakcje. Karte kredytowa mamy z HSBC ktory jest swiatowym bankiem i dobrym w radzeniu sobie z takimi akcjami. Akcja trwa juz ponad 3 tygodnie. Pieniedzy jeszcze nie odzyskalismy ale HSBC mowia ze to nie bedzie problemem tylko trwa zawsze dluzej jak druga strona odmawia wspolpracy. O czym chcialam napisac to to ze zaskoczyla nas Calkowita Ignoracja ze strony Etihadu. Po kilkuktornym dzwonieniu do ich biura w Londynie i po licznych zaewnieniach ze nawet bez udzialu banku oni te pieniadze oddadza po par dniach ostatecznie skierowali nas do biura glownego w emiratach gdzie wyslalismy kilka maili na ktore nie dostalismy zadnej odpowiedzi. Sprawa lezy teraz w rekach ludzi z HSBC i wierzymy ze pieniadze odzyskamy. Jednak przykre doswiadczenie z traktowaniem przez nich klienta sprawilo ze na pewno wiecej z nimi nie polecimy. DObre linie lotnicze i wogole dobre firmy poznaje sie wtedy kiedy zachodzi problem a one sa dobre i szybkie w jego rozwiazaniu... Etihad do takich nie nalezy. Rozwazalismy wykupienie biletu do afryki i azji z Emirates, ale teraz sie jakos zrazilismy do arabskich linii i chyba wolalabym wiecej zaplacic a miec pewnosc ze dolece i nie zostane oszukana... |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.