Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Syberia - Jakucja |
autor komentarza: SuShe |
data dodania: 2009-02-22 20:02:10 |
treść: Nie byłam, tylko jestem tutaj od dwóch lat prawie, z przerwali, w maju/czerwcu wracam do Polski. Wiem, że większość rosyjskich miast to postsowieckie realia itd., ale ja po prostu jestem zakochana w Syberii :). A tutejszą polonię świetnie znam. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.