Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Kenia/Tanzania -pora deszczowa?? |
autor komentarza: tomulka |
data dodania: 2009-03-31 12:24:32 |
treść: Witam. wybieramy sie grupa na 2tyg do Kenii/Tanzanii na wlasna reke. wyjazd 24.04 powrot 9.05. wiem ze wtedy w Afryce jest pora deszczowa. powiedzice czy powinnismy miec jakies obawy , czy to nam nie zepsuje wyprawy?? pisza ze sezon turystyczny jest przez caly rok. czy ta pora deszczowa jest do przelkniecia?? czy glowne parki beda otwarte i czy uda nam sie z safari? bede wdzieczny za porade i wszelkie sugestie tych co byli w tym czasie w tej czesci Afryki. dzieki z gory za pomoc. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.