Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Jak dojechać gdzie przebywać, ceny w Peru
autor komentarza: blazy
data dodania: 2009-04-01 00:20:44
treść:
Generalnie najlepsza pora do zwiedzania Boliwii - to czerwiec-wrzesień (ichniejsza zima). Ale uważaj - ponieważ La Paz leży na 3600 m to często w tym okresie pada śnieg, a w Salar de Uyuni może być nawet do -25 stopni. Ale jak się wybierasz w góry to 90% pewności, że zero deszczu. W dżungli też pada o wiele mniej.
Byłem w Boliwii 3 razy (1996, 2002 i 2008) i nic złego mi się stało. Zachowując normalny zdrowy rozsądek, sądzę, że nie będziesz miał problemu.
Nie wiem na jak długo jedziesz i co Cię interesuje - jak chcesz bardziej szczegółowe informacje - pisz ablaszkiewicz@neostrada.pl
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl