Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Velebit - kto był?
autor komentarza: niezawodny
data dodania: 2004-06-25 23:20:08
treść:
Jestem pod wrażeniem tej informacji o minach na Velebicie. Badałem ten temat dość dokładnie, byłem w HR 6-cio ktrotnie w ostatnich latach, zdążyłem zobaczyć kilka pól minowych w Krainie odbitej z rąk Serbów.
I muszę przyznać że nie sądziłem że miny mogą być w Velebicie. Ale sprawdziłem linię frontu z lat 1992-95 i faktycznie, zachaczała ona w okolicach Gospicia o Velebit. A wszędzie gdzie ten front przechodził mogą teoretycznie jeszcze być miny, choć Chorwaci bardzo dbają o powrót do normalności i oficjalnie wszystko jest rozminowane

A co do samego Velebitu to jest to miejsce obłędne - sa tam 2 parki narodowe; Paklenica i Siewiernyj Velebit - obydwa zasługujące na swoje miano i absolutnie warte zobaczenia. A komu będzie dane iść samą granią temu będą dane takie widoki na Adriatyk i okoliczne wyspy że szczęka opada; Pag, Rab, Krk, Cres i wiele innych widać jak na dłoni...
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl