Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: co warto zobaczyc na zachodnim wybrzezu ... |
autor komentarza: bravo11 |
data dodania: 2009-05-08 16:08:28 |
treść: Zachód to szetokie pojęcie moge polecić Utah, Arizonię i ich wspaniałe kaniony! Absolutna rewelacja to Canyonlads z setkami kilometrów dróg, chyba wieksze wrażenia niż Grand canyon. Polecam koniechnie Arches i piesze wedrówki! Bryce to coś co koniecznie trzeba zobaczyć i przemieżyć. Rewelacyje miejsce to monumet valley. Uroki slot canyons w okolicach Page. Zion też ciekawe ale za bardzo ucywilizowane. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.