Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Dlaczego? |
autor komentarza: J-94 |
data dodania: 2009-06-16 15:29:38 |
treść: Posłuchaj ja jestem wesoły , a rządzić jakoś nie mam ochoty a co do tego ubawu , rozumię was doskonale , tylko należy pamiętać o najważniejszym , jeżeli szefostwo nic z tym nie zrobi to taki stan będzie się utrzymywał bardzo długo, a wy nic nie poradzicie wyobraś sobie , wy się wkurzacie , piszecie posty a koleś pije se kawę i się nabija z was.Faktycznie zdjęcia robią wrażenie i tu się z wami zgodzę , trzeba być głąbem aby nie dostrzec w danym zdjęciu czegoś pięknego, nawet fotograf-amator umie dostrzec , co jest godne uwagi a co nadaję się do skasowania pzdr |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.