Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Władywostok - czy warto?
autor komentarza: marekam888
data dodania: 2009-06-21 15:36:05
treść:
Ja właśnie wróciłem z nad Bajkału! Z Ulan-Ude do Władywostoku jedzie się około 3,5 dnia Zależy kto co lubi mi się podobało Władywostok jest ładnym miastem portowym ale nie ma tam wielu rzeczy do zwiedzania...statki woda i ładne widoki to w skrócie jest kilka muzeów, obowiązkowo trzeba zaliczyć obelisk w którym kończy się transsib, atrakcja mogą by rejsy po zalewie i wieczory nad morzem japońskim w okolicach nie byłem bo okolice to już Chiny ;)
Jest strasznie drogo i lepiej zarezerwować coś wcześniej.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl