Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Hotel Kheops Tunezja
autor komentarza: Promyczek
data dodania: 2009-08-05 11:18:10
treść:
z racji tego ze nikt nie udzilil konkretnej odpowiedzi a byc moze ktos bedzie tym hotelem zainteresowny to ja sie wypowiem. Wrocilam w niedziele ostatnia i .... od mojego ostatniego pobytu we wspomnianym hotelu nie zmienilo sie NIC poza sprzatajacymi. Ja wiem, co to znaczy TUNEZJA, ze tam lecac nie mozna sie spodziewac rarytasow, ale na Boga ludzie...8.30 przychodzi Pani po reczniki. Budzi Was i wychodzi. Jesli nie otworzycie Jej drzwi zapomnijcie o wymienie recznikow nawet jesli je zrzucice na podloge Ona powiesi je spowrotem! Posciel nie byla wymieniona ani razu! Sprzatanie polega na zaslaniu lozka, wyrzuceniu smieni i zmyciu podlogi, caly zabieg trwa 3 minuty. Jedzenie w hotelu jest PYSZNE przez duze Pe i tu nie ma co dyskutowac. Lokalizacja extra bliziutko do dworca a teraz jest bezposredni pociag do Tunisu, i do plazy. Wielki minus: na dole otworzyli lokal, muzyka zaczyna WALIC o 22.30 i trwa tak do 1-2 w nocy wiec ze snu nici nawet bedac zaopatrzonym w stopery. Awarie klimy zglaszalismy codziennie, codziennie pan przychodzil i naprawial, ale naprawa starczala na pol dnia. Acha i raz spadlismy w windzie. Na przysik alarmowy nie reagowal nikt, dopiero jak sie zaczelismy drzec laskaowie sie zjawil jegomosc. Ja jestem ludek wyrosumily, duzo widzialam, malo rzeczy mnie zaskakuje, ale do Tunezji juz jechac nie chce nawet za darmo
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl