Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: ceny artykułów żywnościowych
autor komentarza: JacekWis
data dodania: 2006-09-22 23:35:37
treść:
Lowow troche mi nie podrodze (z Lodzi bede jechal) dlatego myslelm o Brzesciu i bilecie stamtad do Irkucka zeby nie jechac w ciemno do Moskwy (chyba ze tam latwo zlapac bilet a chyba nie). Najpierw chcielismy sie zatrzymac nad Bajkalem na troche a potem kombinowac jak dalej do Chin przez Mongolie. W takim ukladzie juz po same bilety zeby pojechac do Brzescia potrzebna bylaby juz wiza. Wiza chinska jest na 30 dni? Od kiedy te dni sa liczone? Mozna ja jakos na miejscu wydluzyc?
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl