Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Na psy...
autor komentarza: Bo1
data dodania: 2010-01-08 17:18:48
tre¶ć:
Dla mnie Globtoter jest dużo bardziej czytelny niż Travelbit...st±d dużo czę¶ciej zagl±dam tu, niż tam. Nigdy tam zbyt długo nie siedziałam, więc nie mam pojęcia o rygorach, ale miałam wrażenie bałaganu informacyjnego. Niby dużo...ale miałam wrażenie, że tworz± tam ludzie maj±cy "aspiracje" do bycia podróżnikami, a nie globtroterzy.
To moja subiektywna opinia - zreszt± - nikt nikogo kajdanami nie przykuwa, nie podoba się, to można zmienić portal. Samo jęczenie jest mało konstruktywne.... i wnosi zdecydowanie mniej niż niewinne pogaduchy :D.
One też s± potrzebne, bo dzięki temu poznajemy swoje lepsze, b±dż gorsze strony (co jest istotne np. przy kompletowaniu towarzyszy wyjazdu).
Kiedy¶ wzięli¶my panienkę (nota bene produkowała się w Travelbicie), niby w teorii była mistrzyni±, a charakterek miała taki i kondycję również, że o mało nie zepsuła całego wyjazdu :/
tytuł:
tre¶ć:
użytkownik:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.

Jak dodać w±tek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy w±tek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl