Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: JAK TAM DOTRZEC?????
autor komentarza: poz_guide
data dodania: 2006-12-27 22:46:42
treść:
Najtaniej : zbierz ekipę (w ekipie taniej :) ) do granicy Pl-Sk jakoś pociągiem czy czym tam wygodniej, w pierwdszym większym mieście na Słowacji kupujesz magiczny bilet o nazwie City-Star - nas w tym roku wyszło to średnio na osobę z Cadcy do Baru na wybrzeżu adriatyckiem w obie strony z miejscówkami (tam, gdzie były konieczne) 58 Euro. Czyli jakieś 230 zł. Do tego dojazd do granicy Pl / Sk jakieś 35 w jedną stronę, więc za 300 złotych dojechaliśmy i wróciliśmy z Czarnogóry. Prawda, że tanio :) ??
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl