Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Santiago de Compostella |
autor komentarza: [konto usuniete] |
data dodania: 2010-07-21 17:24:31 |
treść: Hej ja tez w sierpniu chce byc w Santiago! A kiedy sie wybierasz dokladnie?,Masz w planach jeszcze inne polnocno hiszpanskie miejsca? Ja mam czas od 09.08 - 22.08. moze sie zgdamy jakos! pozdrawiam Julia j.chalimoniuk@wp.pl |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.