Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: na własną rękę, czy z biurem podróży..?
autor komentarza: Smok-1
data dodania: 2011-01-12 20:28:53
treść:
A tak serio nie wiem w który region chcesz się wybrać. Ja byłem w 2009 - nawiasem można to zobaczyć po zdjęciach (2 dni na Istrii w Porecu, 1 dzień pod Splitem, 1 dzień w Plitvicach 1 dzień pod Dubrownikiem, 1 dzień na Hvarze, i 1 dzień po drodze między Trogirem a granicą bośniaską, reszta noclegów w Bośni, bądź Czarnogórze. Ceny od 40 Euro nad morzem (za apartament na 4 osoby) do 45-50 ale to już za super warunki w Czarnogórze. Tyle tylko, że ja nocowałem po jednym dniu w tych miejscach, i to nie jest pożądana opcja. Jak będziesz dłużej, to masz szansę na sporą zniżkę. Musisz negocjować. To noclegi. Ceny żywności porównywalne, z tym, że unikaj sklepów położonych w pasie wybrzeża, bierz supermarkety tak z kilometr od morza, ceny będą ok. Chcesz więcej - pytaj. Pozdrawiam
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl