Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Ile kosztuje- Malarone - |
| autor komentarza: bynio |
| data dodania: 2011-02-11 18:03:35 |
| treść: W Czechach i na Słowacji sprzedają bez recepty. Poza tym jest tańsze niż w Polsce. Uwielbiam jak polska korporacja p.t. Służba Zdrowia robi "wałka" swoim, kochanym pacjentom. Każdy musi zarobić. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
