Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: NOCLEGI - OBWÓD KALININGRADZKI |
autor komentarza: dominkom |
data dodania: 2011-02-17 11:41:03 |
treść: Generalnie hotele w Rosji sa drogie. W duzych miastach przed dworcami czesto sa babuszki oferujace noclegi w prywatnych mieszkaniach. Ja podrozowalam latem samochodem z namiotem i nie było probloemu |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.