Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Dolomity na lato- jakies sugestie???? |
autor komentarza: marcyl |
data dodania: 2011-03-06 23:03:51 |
treść: planuję w lecie połazić w Dolomitach- proszę o sugestie gdzie się zatrzymać, gdzie wędrować- bez ekstremów raczej łagodne wycieczki. Jak z miejscami noclegowymi-ceny?? |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.