Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: KRYM ALUSHTA noclegi |
autor komentarza: kolo © |
data dodania: 2011-04-02 23:17:45 |
treść: nie wiem czym jedziesz, ale jak ja tam ze znajomymi wysiadłem z autobusu to od razu zleciało sie pełno babć z ofertami kwater. wybraliśmy drugą z kolei. podobnie było w sudaku, w sewastopolu, w bakczysaraju. nie musisz się niczym przejmować. i ja bym nawet nie rezerwował, bo na miejscu wychodzi taniej i są skłonni do dużych negocjacji cenowych. a byłem w lipcu |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.