Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Nocleg w Tangierze i okolicy |
autor komentarza: baka |
data dodania: 2011-05-18 15:25:26 |
treść: Gdzieś na forum wyczytałem że trzeba trochę odejść od lotniska i stoją petitki. Tańsze i mniejsze. A podobno jakieś 30 min piechotą od lotniska jest przystanek autobusowy. Wszystko się jutro okaże :) Dzięki za wszystkie informacje |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.