Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Jak załatwić wizę do Chin bez posiadania bezpośredniego biletu? |
autor komentarza: Jack_Daniels67 |
data dodania: 2007-03-19 14:39:06 |
treść: Zarezerwuj bilet w dowolnej lini lotniczej przez internet zrob wydruk tej wstepnej rezerwacji i dolacz do wniosku. To przechodzi, tak przynajmniej bylo wzeszlym roku. A skladajac wniosek o wize w ambasadzie Chinskiej w azji, nikt nie wymaga rezerwacji biletu. Dzisiaj wize do Chin odebralem w Hanoi, bez zadnych problemow i pytan. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.