Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: miły, tani hotel w Delhi i Darjeelingu :-) |
autor komentarza: amiew |
data dodania: 2011-08-30 19:49:54 |
treść: hej Jadu:-) dzięki za informacje. Moje pytanie nie było jednak takie złe (choć ogólne), skoro prawie osiągnęłam zamierzony cel. Taraz już mniej więcej wiem co i jak (przynajmniej trochę więcej). Np. nie wiedziałam, że warunki w hotelach w Delhi tak szybko sie zmieniają. Wcześniej zebrałam oczywiście dość sporo informacji przewodnikowo-internetowych w tym zakresie, ale miałam nadzieję, że Ktoś mieszkać w hotelu, który bez mrugnięcia okiem może polecić (np. z uwagi na miłą atmosferę). Zdarzają się czasem takie "niezwykłe" miejsca. A tu przecież (teoretycznie)nieograniczony potencjał informacyjno-podróżniczy do wykorzystania;-) Pozdrawiam Anka:-) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.