Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Ktoś był ostatnio ? |
autor komentarza: blazy |
data dodania: 2011-12-12 22:21:05 |
treść: Przeloty wewnątrz Argentyny są drogie. Aerolineas ma ceny promocyjne ale tylko dla tuziemców. Linia wysoce niepewna, odwołuje loty, zmienia godziny, generalnie nie planować transferów na short notice. Znacznie lepsze (i dla obcokrajowców również tańsze) są linie LAN. Są też małe wewnętrzne linie LADE, ale ich strona netowa jest martwa, więc chyba tylko można coś próbować na miejscu. Jeśli ktoś leci na południe - to najtaniej (co nie znaczy tanio) LAN Chile z BsAs do Rio Gallegos (ok.150 USD OW) i stamtąd busem do Calafate/ Ushuaia. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.