Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: miesiąc w Indiach
autor komentarza: malinka
data dodania: 2011-12-20 20:29:56
treść:
Hello,
dziękuję za info o Goa!!! a nasz plan to- mamy zarezerwowane 2 pierwsze noclegi w Delhi, potem chcielibyśmy nie tylko przeskakiwać po znanych miejscowościach turystycznych, ale poznać kulturę, ludzi, jak najbardziej lokalne jedzenie, itp., a najchętniej znaleźć się przynajmniej na chwilę gdzieś u rodziny hinduskiej, aby poznać wszystko od środka.. chcielibyśmy zobaczyć Radżasthan, Agrę, Waranasi, Kalkutę i wybrać się do Dardźilingu- jeżeli czasu nam starczy:-) czy wiesz może jak wygląda tam sytuacja pogodowa w okresie lutego? mamy miesiąc czasu na indyjską wyprawę 25.01.- 22.02. Jeżeli możesz napisz nam proszę co warto zobaczyć, gdzie się udać a z czego zrezygnować. Pozdrawiam
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl