Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Indie z 1-rocznym dzieckiem???...
autor komentarza: bynio
data dodania: 2012-01-06 15:28:34
treść:
Trochę dziwię się tym opiniom o braku wyobraźni podróżujących z małymi dziećmi. Proponuję obejrzenie portalu
www.malypodroznik.pl
Anka Olej w 2007 roku podróżowała z 2 dzieci po Birmie, jedno miało kilka miesięcy, drugie 2 lata. Trudno jej jako doświadczonej globtroterce zarzucić brak wyobraźni. Dziwna spawa, dzieciom nic się nie stało, a mama była cały czas z nimi realizując również swoje marzenia. Część tego wyjazdu spędziliśmy razem i nie zauważyłem, aby dzieci były w jakiś szczególny sposób narażone na niebezpieczeństwo, było dokładnie odwrotnie, miejscowi starali się jak najbardziej jej pomóc. Czy to oznacza, że osoby opisujące na tym portalu swoje podróże z dziećmi są niespełna rozumu? Moim zdaniem dokładnie wiedzą to robią i chcą swój wolny czas spędzić razem ze swoimi maluchami nie rezygnując z własnych podrózniczych planów. A słowa typu "pogięło Cię" świadczą o kulturze osoby je piszącej.
Pozdrawiam przewrażliwionych Zbbyszek
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl