Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Rady dotyczace wypadu do Wietnamu, Laosu i Kambodzy |
autor komentarza: piotrwaz |
data dodania: 2012-02-10 11:58:45 |
treść: Teraz jestem w Tajlandi dojechalismy z sihanaykvil polecam świetne miasteczko extra plaże zwłaszcza otres. Musicie przemyśleć dojazdy z PP do sihanaykvil bo to 6 godzi autobusem . Co do makaronu w Kambodży polecam |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.