Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: czy wiza jesli tylko sie przesiadam? |
autor komentarza: wielkipajak |
data dodania: 2012-02-17 12:00:52 |
treść: juz po podróży. bilet byl kupiony jako calosc (LOT+Vietam Airlines), wiec wiza NIE byla potrzebna, a bagaz zostal z automatu przerzucony do kolejnego samolotu - nie musialem go odbierac i nadawac ponownie. na lotnisku w hanoi mozna wyrobic kolejna karte pokladowa i przejsc na kolejne odloty z pominieciem przejsia granicznego. dodam jednak, ze i lecac, i wracajac, byly problemy ze zidentyfikowaniem na przesiadce ktory bagaz jest moj, i przychodzili, pytali, co to bylo, jak duze, jakiego koloru itp. na szczescie bagaz w obie strony dolecial ze mna. dziekuje za rady i zycze szczesliwych podrozy |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.