Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: aktualne informacje -Kuba |
autor komentarza: mojito |
data dodania: 2012-04-08 15:01:44 |
treść: W razie problemów...w Havanie wskocz do wody i kieruj się na Miami...;-))) ...to niedaleko...;-))) A tak szczerze to myślę że nie będziesz mieć żadnych problemów z wyjazdem...z połączeniem Kuba - USA może być mały problem...na pewno nie ma bezpośrednich...;-)))) Kuba to moje miejsce na ziemi nr 1!!! Zakochałam się i polecam wszystkim zobaczyć ten wspaniały kraj!!! |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.