Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: weekend w Polsce |
autor komentarza: kingajanosz |
data dodania: 2012-04-16 15:42:30 |
treść: Ja wakacje planowałem żeby były ciekawe i tanie wiec wybralem się na pola namiotowe. Byłem w Chłapowie na polu Lazurowe. Jak wiadomo pola namiotowe są tanie a tam na szczescie warunki były komfortowe. Trojmiasto i półwysep helski zwiedziłem wycieczkowo. Tak wiec pogodziłem jakość z przystepna ceną , Pozdrawiam |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.