Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Maroko pazdziernik |
autor komentarza: DiscoveryPlanet_pl |
data dodania: 2012-05-29 17:22:32 |
treść: Warto byłoby wiedzieć,czy lecisz sam na własną rękę,czy też jest to wycieczka zorganizowana przez biuro podróży. Jeżeli tak,to o plan nie ma się co martwić. Jest przecież sporo wycieczek fakultatywnych do wyboru. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.