Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: szukam pomocy.. |
autor komentarza: Stashek |
data dodania: 2012-06-28 14:09:05 |
treść: wiem zdaje sobie sprawe z tego. Moj kolega jest tam obecnie i jesli chodzi o nocleg to mowi ze najlepiej dołączyc do jakiegos wolontariatu i wtedy daja Ci zakwaterowanie i nawet czasem wyzywienie, ale bardziej zastanawiam sie nad wiza studencka z pozwoleniem na prace . Njagorsze jest to ze na starcie potrzeba około 25 tys z opłaceniem szkoły i ogolnie na start, wiec pewnie znowu najpierw pojade do usa zarobic troche grosza. I teraz kolejne pytanie moze sie orientujesz... czy da sie wize załatwic w USA do australi? turystyczna albo studencka z pozwoleniem na prace? czy musze wracac do poslki i tam do amabasady? |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.