Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Ile kosztowało Was podróżowanie ? |
autor komentarza: bynio |
data dodania: 2012-07-06 14:52:49 |
treść: Cała Azja jest przeważnie do zrobienia w cenie między 5-6 tysięcy za całą podróż (bilety lotnicze, hotele, wizy itp.) za 3 tygodnie pobytu. Podstawa to kupiony w promocji bilet lotniczy, około 2 tysięcy. Spanie w hotelach lub hostelach, ale nie w dormitoriach, jeżeli klimat wymaga to z klimą. Na miejscu np w Chinach to koszt pobytu jakieś 1 tys. zł za tydzień, spanie j.w., jedzenie, bilety wstępu, przejazdy, pamiątki. Bez szaleństw, ale też bez sknerstwa. Zbyszek |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.