Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Relacji Rosjanie-Polacy
autor komentarza: mlabieniec
data dodania: 2012-09-23 22:22:39
treść:
ja bylam na Syberii latem 2008 - i bylam zachwycona tym jak prezyjaznie wszyscy Rosjanie byli do nas nastawieni. Mysle, ze nie masz co sie bac jesli o to chodzi. To czesto bardzo prosci i zyczliwi ludzie. Pomagaja jak moga. Uwazam, ze jesli chodzi o Rosjan, zwyklych ludzi - to polityka w zaden spsob nie zawazyla na ich bardzo przyjaznym odbiorze nas Polakow. Jedz i sie nie martw jak Cie przyjma - jestem pewna, ze bardzo, bardzo dobrze :)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl