Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Komary, karaluchy i inne robale w Indiach
autor komentarza: Pawel_DziennikiWypraw
data dodania: 2012-11-03 10:35:16
treść:
Tak jak piszesz: polskie środki nie działają na nic, chyba tylko na kieszeń konsumenta.
Jest za to taki środek - "Repel" - moim zdaniem absolutnie najlepszy na komary, muszki i inne dziadostwo. Występuje w dwóch wersjach: 97% DEET i 50% DEET. Najlepszy, bo nie spotkałem żadnego innego o takim stężeniu. Warto wiedzieć, że ilość DEET jest skorelowana z czasem ochrony - im większe stężenie DEET, tym skuteczniej i dłużej chroni. Stosowałem wszędzie: w Polsce, w Amazonii, w Afryce, w Indiach, itd. Działa doskonale i pewnie, dlatego moim zdaniem warto sobie kupić już w Polsce (w Indiach może być ciężko). Jest dostępny np. na Allegro. Wystarczy wpisać "Repel" i gotowe.

--
http://www.DziennikiWypraw.pl - podróże, wyprawy, zdjęcia i filmy z najdalszych zakątków świata.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl