Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: SZCZEPIENIA, MALARIA-pomocy!!!!!!!!!! |
autor komentarza: radionx |
data dodania: 2012-12-06 15:01:43 |
treść: Szczepionki WZW i tężec zawsze mogą się przydać i nie są jakąś przesadną ostrożnością. nawet w polskim szpitalu przed zabiegiem operacyjnym domagają się WZW B. Ale tu widzę pomieszanie dwóch tematów. Co do malarii to nie ma na nią szczepionki, tylko leki antymalaryczne podobno o nieprzyjemnych skutkach ubocznych i uchodzące za wyjątkowo obciążające organizm. Nie wiem jak malarone, ale znajomy w Afryce był na lariamie co niezbyt miło wspomina. Co do repelentów, to lepiej kupić w Polsce. Mugga dostępna jest przez internet. Ważne, żeby był mocny - powyżej 20-30% deet. Takiego Off-a, to można od razu wywalić :) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.