Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Podróż do Birmy
autor komentarza: monsmade
data dodania: 2007-06-26 20:56:04
treść:
Najtanszy powinien byc jak zawsze Aeroflot. Sprawdz tez ukrainski aerosvit - podobno troche stanial. Jesli mieszkasz na polnocy Polski, to zorientuj sie jak SAS-em z Gdanska do Bangkoku, przez Kopenhage.

Na trasie Bangkok-Rangoon mozesz poleciec AirAsia (www.airasia.com) za jakies 500pln w obie strony. Sa tez przeloty na trasie Chiang Mai-Mandalay oraz Chiang Mai-Rangoon (Air Mandalay).

Pozdrawiam,
Mon :-)
http://www.monsmade.com
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl