Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Mumbai - nocleg |
autor komentarza: piotrwaz |
data dodania: 2012-12-27 17:40:58 |
treść: Z Fort Hotel Residency korzystałem 2 razy i zgadzam się zAngelikawtropikach ,że hotel jest wart polecenia znakomity serwis jak i położenie praktycznie w samym centrum do fontanny flory jest mniej wiecej 5 min do Leopolda z 10 min . Ale niestety finansowo nie jest to kategoria gesthouse . Ale warto rozważyć ten hotel.Noclegi w Bombaju są bardzo drogie myśle ,że nawet najdroższe w Indiach . |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.