Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: przepisy celne |
autor komentarza: alepkt |
data dodania: 2013-01-21 02:04:56 |
treść: Czy wjeżdżając do Kolumbii są jakieś zasady wwozu rzeczy? oczywiście zdaję sobie sprawę z narkotyków, niebezpiecznych rzeczy etc. Mam na myśli herbatę? kilka pudełeczek po ok.100 g, laptop, ciastka.. ? z góry dziękuję za odpowiedź, Aleksandra |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.