Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: ISLANDIA 2013 - od połowy czerwca pasażerowie do 4x4
autor komentarza: nemet
data dodania: 2013-01-31 12:11:58
treść:
Witam,
jestem zakochany w Islandii już od wielu lat, a już od czterech organizuje tam wyprawy samochodami 4x4.
Zbieramy chętnych którzy przylatują na lotnisko samolotem i obwozimy ich po najciekawszych, sprawdzonych zakątkach Islandii opracowaną przez nas trasą, możliwe też zabrać sie na kołach w rejs promem :)
Forma dowolna, terminy i czas trwania do ustalenia, preferujemy turnusy 9 dniowe lub 2 tygodniowe.

Więcej info na tel. 513 063 109 - najlepiej wieczorami.
greg@arnev.net

Pozdrawiam,
Grzegorz
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl