Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Indonezja 14 - 27 MAJ 2013
autor komentarza: jamaj
data dodania: 2013-03-19 14:32:44
treść:
ola tutaj znalazłem taką informację sam nie mogę potwierdzić bo dopiero się wybieram w te rejony ,sytuacja tyczy się powrotu z gili air na bali podejrzewam że w odwrotną stronę cena będzie podobna cytujęŁódź zamiast o 12.00rusza o 12.30 ale jest to akceptowalne. Przywiozła turystów z Bali na Gili z zabiera nieliczna grupę wracającą. Cenowo udało się stargować na 270.000 przy wyjściowej 300.000. Ale łódź płynie tylko 2,5 h. W moim przypadku backpack’erstwo to przede wszystkim walka z czasem którego nie mam a na drugim miejscu szukanie najtańszego sposobu na przejazd. Sami popatrzcie, z Gili na Lombok potem jakoś trzeba się przedostać do Lamber (portu promowego) potem promem na Bali no i jeszcze dojazd do Sanur. Co najmniej 2 razy dłużej a może o połowę taniej (tak myślę bo nie miałem obcykanej trasy do Lamber).
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl