Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Indonezja/Malezja 25.05 - 14.06 |
autor komentarza: ksolia |
data dodania: 2013-03-23 17:45:04 |
treść: Hej, wylatujemy z Dublina koszt biletu Dublin -Kuala lumpur - Bali - Dublin 675 euro. Mamy juz bilety z Kuala lumpur do Kota kinabalu koszt ok 63 euro i z Kota kinabalu do Jakarty koszt ok 80 euro. Zwiedzac chmeny na wlasna reke i po jak najnizszym koszcie. Tak jak pisalam chcemy zobaczyc jak najwiecej ciekawych rzeczy wiec bedzie intensywnie :) jak masz jakies pytania to pisz. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.