Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: MAJ W INDIACH, INDIE W MAJU
autor komentarza: jamaj
data dodania: 2013-03-30 12:24:40
treść:
a co do Mumbaju to faktycznie odpuścił bym te trzy dni jest dość drogo i bardzo ale to bardzo tłoczno pamiętajcie że bilety na pociąg muszą być zarezerwowane przynajmniej dzień wcześniej w Agra mogę polecić Maja hotel jak powiecie że polecił wam to jakiś znajomy to macie upust jakieś 20% a jak stołujecie się w hotelu to macie upust 30% na jedzenie taki łit materningowy i do Tadż Mahal jakieś 300m ;)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl