Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Wizy do Iranu |
autor komentarza: motoxpresstour |
data dodania: 2013-04-19 04:38:11 |
treść: hej! Nie wiem jak to jest w przypadku, gdy odmówili Ci wydania numeru. Do nas po prostu numer nie dotarł na czas. W Trabzonie wszystko działa bez numeru. Tj. byli nawet zdziwieni gdy im pokazaliśmy, że go mamy ;) Ogólnie jest to bardzo pozytywne miejsce, wszystko załatwiają od ręki, "wystarczy" że zapłacisz 70 euro. Nie słyszałem, żeby ktoś miał tam problem (co nie znaczy, że gwarantuję na 100% że wizę dostaniesz). Powodzenia, pozdrawiamy z Australii ;) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.