Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Malaria-historia choroby |
| autor komentarza: viola_fifi |
| data dodania: 2013-04-21 11:52:41 |
| treść: Ha i to jest najlepsze, bo byłam tam od 5stycznia do 26stycznia, a więc pora sucha i to druga połowa pory suchej... więc szanse były teoretycznie żadne...ale jak widać można.. ;) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
